Poduszka do karmienia niemowląt Förskola B80

Anatomiczny rogal do karmienia.

Anatomiczny rogal najlepszy dla matek karmiących oraz małych dzieci

Poduszka rogal do karmienia to produkt dedykowany dzieciom od pierwszych dni życia aż do roku. Wykonana z najwyższej jakości kulek styropianowych dostosowuje się do delikatnej postury i wagi niemowlaka. Poduszka ułożona w podkowę w łóżeczku pozwala zabezpieczyć dziecko przed odwróceniem. Kiedy dziecko osiąga wiek kilku miesięcy i zaczyna siadać ale jego ruchy są jeszcze niestabilne poduszka – rogal pomaga na ułożenie dziecka w pozycji półleżącej jako podparcie (do podawania pierwszych pokarmów podczas rozszerzania diety) lub na brzuszku pod pachami aby dziecko stabilnie i komfortowo mogło zacząć obserwować świat dookoła. Förskola doskonale sprawdza się jako zabezpieczenie dziecka z tyłu i po bokach kiedy dziecko zaczyna samo siadać. Wówczas poduszka zabezpiecza przed uderzeniem główki o podłogę.

Poduszka przepuszcza powietrze dlatego działa przeciw poceniu się oraz antyodleżynowo. Obszyta jest w 100% bawełnianą poszewkę oraz w drugą poszewkę, którą można zdjąć i wyprać.
Wykonana z najwyższej jakości atestowanych materiałów. Posiada certyfikaty takie jak CE, Bezpieczne dla Dziecka, Znak Bezpieczne dla Matki i Dziecka. Poduszka jest wyrobem medycznym Klasy I. Valde dokłada wszelkich starań aby produkty dla dzieci były bezpieczne i miały najwyższą jakość. Produkty Valde jako jedyne są opiniowane przez lekarzy specjalistów!

Właściwości poduszki / rogala B80:

• dostosowuje się kształtem do ciała dziecka
• umożliwia dziecku pierwsze stabilne obserwacje otoczenia
• zabezpiecza dziecko przed upadkiem
• wspomaga ułożenie podczas poszerzania diety
• solidne wypełnienie malutkimi kuleczkami idealnie okrągłymi pozwala na cyrkulację powietrza
• antyodleżynowa
• posiada atesty oraz pozytywnie zaopiniowana przez pediatrów
• lubiana i polecana przez Mamy

Poduszka do karmienia

Bez względu na to jak karmisz czy piersią czy butelką poduszka do karmienia to znakomite rozwiązanie, które wspomaga kręgosłup. Pierwsze karmienia wiążą się często z długim nawet kilkunastu minutowym trzymaniem niemowlęcia na ręku. Zdarza się nawet, że noworodki podczas karmienia przysypiają i mało kto chce je wówczas budzić. To normalne. Zdarza się i tak, że mama potrafi przysnąć razem ze swoim maluchem. Ten czas się skraca wraz z drzemki ale zanim do tego dojdzie dobrze jest wspomóc swój kręgosłup specjalną poduszką – rogalem do karmienia jaką proponuje Marka Valde.

Pozycje podczas karmienia są przeróżne. Dzięki poduszce rogalowi Förskola można odciążyć kręgosłup w odcinku lędźwiowym i zachować jego poprawny kształt. Karmiąc w pozycji siedzącej używając rogala wspierasz odcinek lędźwiowy, likwidujesz napięcia mięśniowe ale nie tylko. Dzięki temu, że poduszka jest duża, na drugim końcu poduszki można ułożyć dziecko dzięki czemu leży ono wyżej, a podczas karmienia nie dochodzi do wymuszonej pochylonej w przód pozycji.

Dzięki wypełnieniu rogala kuleczkami styropianowymi o wzmocnionej strukturze można bardzo wygodnie formować  poduszkę zarówno pod siebie jak i pod niemowlę.

Poduszka Valde Förskola posiada dwie bawełniane poszewki. Jedną z nich można łatwo zdjąć i wyprać aby zachować higienę poduszki. Dzięki idealnie okrągłym kuleczkom styropianowym nie tworzą się zbitki jak w przypadku poduszek z wypełniną imitującą watę.

Poduszka do karmienia Valde posiada certyfikaty świadczące o najwyższej jakości wykonania produktu jak i certyfikaty „Bezpieczne dla Matki i Dziecka” .

To produkt, który w pełni sprawdza się u każdej mamy zarówno podczas karmienia jak i wypoczynku.