Poduszki ortopedyczne Valde są pozytywnie zaopiniowane przez STOCER oraz klinikę rehabilitacji w Krojantach

 

 

Do spania

Dla matki i dziecka

Pod plecy

Do siedzenia

Dla nóg

Profilaktyka pooperacyjna

Poduszki ortopedyczne

Poduszki ortopedyczne produkowane przez naszą firmę to produkty najwyższej jakości. Od początku istnienia firmy stawiamy właśnie na jakość. W naszej ofercie znajdziecie Państwo poduszki ortopedyczne dopasowane do wymagań każdego klienta.

Wśród tych pozycji na pewno każdy z Państwa znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, co pozwoli poprawić jakość snu i komfort codziennego życia, umili je i sprawi, że czas poświęcony na wypoczynek, sen, relaks i pracę będzie jeszcze bardziej efektywny i przyjemny.

Dbaj o swoje zdrowie w każdej chwili swojego życia.

Oznakowanie poduszek

Poduszki ortopedyczne Valde charakteryzują się najwyższą jakością. Potwierdzeniem jakości naszych poduszek są przyznane certyfikaty:

  • Znak jakości Q.
  • IW spełniająca normy ISO/IEC 17025:2005
  • “Bezpieczny dla człowieka”
  • “Bezpieczne dla Dziecka”
  • Wyrób Medyczny klasy I zgodny z Dyrektywą Rady (93/42/EEC)
  • CE

Poduszki wykonane z pianki VALDE

Pianka poliuteranowa Valde została opracowana i doskonalona latami przez naszych wyspecjalizowanych chemików. Pianka lepko-sprężysta Valde występuje w dwóch wersjach: VMF to system Valde Memory Foam oraz VNF Valde Normal Foam.

Czym jest poduszka ortopedyczna?

Poduszka ortopedyczna ze względu na swoją budowę i skład z jakiego jest zbudowana sprawia, że podczas snu kręgosłup układa się w prawidłowy sposób. Dzięki temu stosowanie poduszki ortopedycznej wspomaga rehabilitację, ale także zapobiega wielu schorzeniom kręgosłupa.