Valde w sporcie

Firma Valde aktywnie angażuje się we wspieranie zdrowego trybu życia poprzez sponsorowanie startów hippicznych. Marka Valde jest częstym uczestnikiem zawodów jako fundator nagród oraz jako sponsor startów zawodników Hanny Szustorowskiej oraz Łukasza Szustorowskiego. Hanna Szustorowska zdobyła wiele nagród na swoim pierwszym życiowym koniu o imieniu Campari oraz na koniu Punnar w konkurencji skoków przez przeszkody rangi regionalnej.

Łukasz Szustorowski to doświadczony zawodnik, były medalista startujący w zawodach CIC** w konkurencji WKKW, który zdobywał swoje doświadczenie od najmłodszych lat we współpracy z najlepszymi trenerami oraz zawodnikami w dużych klubach sportowych. Obecnie szkolący konia Rico Kg (Chellano’s Boy DZxLumpi), w konkurencji skoków przez przeszkody, który jest młodym i dobrze zapowiadającym się wierzchowcem.

Mieliśmy również zaszczyt wsparcia zawodnika Marcina Michałka, który jest doświadczonym zawodnikiem startującym w konkurencji WKKW oraz członkiem Kadry Narodowej. Marcin Michałek to zawodnik odnoszący sukcesy w CNC** ZOO oraz CIC** w Zawodach Międzynarodowych. Wielokrotny medalista!

Cieszymy się bardzo, iż wspieramy tak wysoce aktywny sport i w miarę możliwości będziemy to kontynuować. O sukcesach naszych zawodników będziemy informować na bieżąco.

Lipiec 2021

Nasza zawodniczka zajęła 3 miejsce w lipcowym konkursie. Gratulujemy!

W weekend 05.06.2021r. nasza ambasadorka Valde wygrała podwójnie pierwsze miejsce na swoim koniu Rico. Za tydzień jadą na następne zawody i trzymamy za tą parę ogromne kciuki.

Dziś 12.06. nasza reprezentantka wraz z koniem Rico zajęli 4te miejsce w konkursie. Gratulujemy