Poduszka ortopedyczna Nöje B3

Poduszka ortopedyczna Nöje B32018-09-26T08:35:16+00:00

Poduszka ortopedyczna Nöje B3- „Dla osób z dużym barkiem”

PRZEJDŹ DO SKLEPU

B3 jest poduszką ortopedyczną o klasycznym kształcie dla osób z dużym i długim barkiem.

Poduszka ortopedyczna Nöje to doskonały wybór dla osób, które mają szeroki oraz bardzo szeroki bark. Poduszka wykonana jest z pianki memory układającej się do kształtu głowy i szyi. Posiada podkładkę wykonaną z pianki normal, która jest integralną częścią poduszki ortopedycznej B3

Nöje. Poduszka doskonale wspiera proces leczenia oraz rehabilitacji odcinka szyjnego. Stanowi doskonałe wypełnienie przestrzeni barkowej podczas snu.

Poduszka ortopedyczna Nöje występuje w 3 rodzajach twardości pianki memory: miękka, średnia, twarda. Poduszka ta posiada łuk na bark dzięki czemu zwiększa komfort snu zarówno na boku jak i na plecach. Dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej poszewek.

W przypadku wątpliwości jaką twardość wybrać zachęcamy do lektury „Jaką wybrać poduszkę ortopedyczną?”, oraz do kontaktu z biurem Valde.

Zastrzega się odchylenia kolorystyczne produktów wynikające z różnic odwzorowywania kolorów przez monitory.

Poduszka ortopedyczna poduszki ortopedyczne

[fb_button]

Właściwości poduszki ortopedycznej B3:
• wysoka dedykowana osobom z szerokim barkiem
• 3 stopnie twardości
• łuk na bark (idealna do spania zarówno na boku jak i na plecach)
• najwyższa jakość pianki Viscoelastic Memory Foam
• 3 lata gwarancji

Poduszka ortopedyczna
KUP DODATKOWĄ POSZEWKĘ

Poduszka Nöje B3 zalecana jest podczas rehabilitacji kręgosłupa szyjnego, po operacjach, jego rekonstrukcji oraz zapobiegawczo. Podczas bólów głowy, drętwieniu kończyn górnych. Dzięki dwóm wybrzuszeniom wskazana do stosowania podczas kifozy i lordozy szyjnej.

Poduszka ortopedyczna poduszki ortopedyczne
Poduszka ortopedyczna poduszki ortopedyczne
Certyfikat CE

Poduszka zaprojektowana przy udziale lekarzy. Pozytywnie zaopiniowana przez SPECJALISTYCZNE CENTRUM LECZENIA SCHORZEŃ I KRĘGOSŁUPA W KROJANTACH oraz przez CENTRUM REHABILITACJI STOCER w Konstancinie- Jeziorna.

Translate »