Klin antyrefluksowy B94 dla dzieci

Skuteczny sposób na walkę z refluksem u dzieci

Klin antyrefluksowy B94 dla dziecka

Klin B94 został zaprojektowany z myślą o dzieciach w wieku od pierwszego dnia życia do 11 roku, które dopiero kształtują swój układ pokarmowy oraz zmagają się z refluksem. Jego kąt odpowiednio wzrasta dzięki czemu w zależności od postury, wieku oraz potrzeb dziecka można je układać wyżej lub niżej. Jest szeroki dlatego idealnie mieści się w dziecięcych łóżeczkach i łóżkach. Klin B94 wspomaga walkę z refluksem przynosząc zdecydowaną ulgę, zapobiega cofaniu się treści pokarmowej oraz zabezpiecza dziecko przy ulewaniu pokarmu aby nie zadławiło się.

Klin antyrefluksowy Valde wspomaga również dziecko podczas wieku przedszkolnego kiedy kształtuje się układ odpornościowy. Podczas przeziębień (kaszlu, kataru) najczęstszym zaleceniem od pediatrów jest wyższe uniesienie łóżeczka. Klin B94 doskonale zastępuje ten proces. Odpowiednie uniesienie ciała pozwala na niespływanie wydzieliny na oskrzela i płuca – dziecko śpi spokojnie, a w większości przypadków infekcja nie rozwija się. Klin antyrefluksowy zalecany jest również podczas nocnego kaszlu – wyższe uniesienie zdecydowanie oddala jego nasilenie.

Klin wykonany jest z dwóch rodzajów pianek poliuretanowych Valde (memory – układającej się do ciała oraz normal- sprężystej). Obie pianki są odpowiednio delikatne, dlatego można je stosować u dzieci, jednak zdecydowanie przyjemniejsza w użytkowaniu jest pianka z pamięcią kształtu ponieważ spokojnie i powolnie układa się do ciała. Jeżeli jest wskazanie aby dziecko użytkowało często klin – warto wybrać wersję klina w piance memory.

B94 posiada atesty (CE, „Bezpieczne dla Dziecka”, wyrób Klasy I – jest klinem bezwonnym, bez freonu. Została pozytywnie zaopiniowana przez pediatrów oraz osoby stosujące. Rodzice zdecydowanie potwierdzają słuszność stosowania tego produktu.

Zastrzega się odchylenia kolorystyczne produktów wynikające z różnic odwzorowywania kolorów przez monitory.

 

Właściwości klina antyrefluksyjnego dla dzieci

• wzrastający, łagodny kąt dzięki czemu można dziecko kłaść wyżej lub niżej w zależności od wieku i potrzeb
• atestowany, bezpieczny dla dziecka
• występuje w dwóch piankach Valde – memory oraz standard
• łagodzi bóle związane z problemem żołądkowo-przełykowym
• bardzo precyzyjnie wykonany z myślą o najmłodszych
• ułatwia swobodne oddychanie podczas infekcji górnych dróg oddechowych
• rozwiązuje problem „wyższego unoszenia łóżeczka i łóżka”
• dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej obszyty w dwie poszewki (stałą oraz zdejmowalną do prania)