Valde Travel

Poduszka turystyczna, którą zabierzesz w każdą podróż

Valde travel to kompaktowa wersja poduszki do spania*, idealna do zabrania w każdą podróż.

Turystyczna poduszka Valde ma klasyczny kształt i uniwersalne, podstawowe funkcje dotyczące rehabilitacji kręgosłupa szyjnego. Zaletą poduszki jest jej łagodne wykończenie i łukowaty kształt, który pozwala spać w pozycji leżącej zarówno na plecach jak i na boku.

Poduszka jest szczególnie polecana wszystkim tym, którzy cenią sobie zdrowie podczas snu wszędzie tam, gdzie są. Turystyczna poduszka minimalizuje chrapanie, zapewnia wygodę podczas snu. Łagodzi stany bólów głowy, barku oraz sztywność karku.

Poduszka jest dostępna w kilku modelach (B1, B4, B8), jednym rozmiarze (Large) i jednym stopniu twardości pianki – średnim Valde Memory Foam (VMF). Poduszka Valde Travel gwarantuje przyjemny odpoczynek, odnawiając siły i regenerując zmęczone mięśnie.

Jest idealnym rozwiązaniem jako zastępstwo ortopedycznej poduszki, którą posiadacie Państwo w domu. Jest ona łatwa do spakowania, co pozwala zabrać ją w każdą podróż. Wykonana została z najwyższej jakości pianki poliuretanowej z funkcją pamięci VMF.

Poduszka posiada dwie poszewki. Pierwsza poszewka 100% bawełny i oraz druga, która wykonany jest najwyższej jakości materiału frotte oraz welur do wyboru (poszewka zewnętrzna).
* Dostępna w modelach (B1, B4, B8), w rozmiarze Large.

Zastrzega się odchylenia kolorystyczne produktów wynikające z różnic odwzorowywania kolorów przez monitory.

Właściwości poduszki turystycznej Valde Travel:

  • Uniwersalny kształt i poręczna wielkość
  • Łatwa do spakowania i zabrania w podróż
  • Dostępna w kilku modelach (B1, B4, B8), w rozmiarze Large
  • Najwyższa jakość pianki Valde Memory Foam (VMF)
  • 3 lata gwarancji