Poduszka między kolana i stabilizator pod głowę Orörlig B70

Orörlig to stabilizator w kształcie kości, który odciąża odcinek szyjny lub lędźwiowy kręgosłupa.

Orörlig w wersji z pianki sprężystej VNF (Valde Normal Foam), jako przekładka międzykolanowo-dystansowa, pozwala odciążyć odcinek lędźwiowy podczas snu na boku. Wielofunkcyjny stabilizator Orörlig w wersji z pianki memory VMF (Valde Memory Foam) pozwala oddać się chwilom relaksu.

Jest idealnym wsparciem dla odcinka szyjnego po kontuzjach. Ułożenie stabilizatora pod szyją dobrze odciąża mięśnie szyi. Stabilizator stosowany jest najczęściej w podróżach, ale doskonale nadaje się także do użytku podczas czytania lub oglądania telewizji.

Stabilizator jest nieduży i zajmuje mało miejsca, łatwo go wszędzie ze sobą zabrać. Utrzymuje głowę i kręgosłup w poprawnej pozycji, co zapobiega drętwieniu karku i szyi. Stabilizator posiada dwa wycięcia różnej wysokości, dzięki czemu można dopasować jego wysokość poprzez jego obracanie.

Zastrzega się odchylenia kolorystyczne produktów wynikające z różnic odwzorowywania kolorów przez monitory.

src="https://www.valde.pl/wp-content/uploads/2016/03/pic_b70_b0.jpg" align_tablet="center" align_phone="" align_last_edited="on|desktop" _builder_version="3.23"][/et_pb_image]

Właściwości stabilizatora B70:

  • zielony ptaszek Dostępna w 2 rodzajach pianek: VMF (Valde Memory Foam) oraz VNF (Valde Normal Foam)
  • Posiada 2 wycięcia różnej wysokości doskonale podpiera odcinek szyjny kręgosłupa (pianka memory VMF)
  • Stosowany jako poduszka między-kolanowa (pianka normal VNF)
  • Możliwość montażu poduszki do fotela samochodowego
  • 12 miesięcy gwarancji