Poduszka Nöje B3

Poduszka do spania dla osób z dużym barkiem.
Idealna po operacjach i zabiegach chirurgicznych.

B3 jest poduszką ortopedyczną o klasycznym kształcie dla osób z dużym i długim barkiem.

Poduszka ortopedyczna Nöje to doskonały wybór dla osób, które mają szeroki oraz bardzo szeroki bark. Poduszka wykonana jest z pianki memory układającej się do kształtu głowy i szyi. Posiada podkładkę wykonaną z pianki normal, która jest integralną częścią poduszki ortopedycznej B3 Nöje. Poduszka doskonale wspiera proces leczenia oraz rehabilitacji odcinka szyjnego. Stanowi doskonałe wypełnienie przestrzeni barkowej podczas snu.

Poduszka ortopedyczna Nöje występuje w 3 rodzajach twardości pianki memory: miękka, średnia, twarda. Poduszka ta posiada łuk na bark dzięki czemu zwiększa komfort snu zarówno na boku jak i na plecach. Dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej poszewek.

W przypadku wątpliwości jaką twardość wybrać zachęcamy do lektury „Jaką wybrać poduszkę ortopedyczną?”, oraz do kontaktu z biurem Valde.

Zastrzega się odchylenia kolorystyczne produktów wynikające z różnic odwzorowywania kolorów przez monitory.

Właściwości poduszki B3:

• wysoka dedykowana osobom z szerokim barkiem
• 3 stopnie twardości
• łuk na bark (idealna do spania zarówno na boku jak i na plecach)
• najwyższa jakość pianki Viscoelastic Memory Foam
• 3 lata gwarancji

Poduszka Nöje B3 zalecana jest podczas rehabilitacji kręgosłupa szyjnego, po operacjach, jego rekonstrukcji oraz zapobiegawczo. Podczas bólów głowy, drętwieniu kończyn górnych. Dzięki dwóm wybrzuszeniom wskazana do stosowania podczas kifozy i lordozy szyjnej.