Poduszka Hälsa B8

Poduszka o klasycznym skandynawskim kształcie

Poduszka B8 posiada łagodne wykończenia i zaokrąglenia, to „klasyka podczas snu”.

Poduszka ortopedyczna Hälsa B8 ma klasyczny skandynawski kształt. To poduszka bardzo uniwersalna, na której wyśpi się każdy kto ma wzrost powyżej 164cm. Hälsa B8 posiada łukowaty kształt dlatego można na niej spać zarówno na plecach jak i na boku.

Poduszka ortopedyczna B8 wykonana jest z najwyższej jakości pianki poliuretanowej Valde, która jest bezwonna i wolna od szkodliwego dla zdrowia freonu. Poduszka standardowo wykonana jest z pianki z pamięcią kształtu „memory”, dzięki czemu układa się do głowy i szyi podczas użytkowania.

Dostępna jest w 3 stopniach twardości pianki z pamięcią: miękkiej, średniej oraz twardej. Twardość poduszki dobiera się według preferencji, postury, wskazań medycznych (zalecenia rehabilitanta czy lekarza prowadzącego). Na naszej stronie można również dowiedzieć się jak łatwo i szybko wybrać odpowiednią dla siebie twardość poduszki do spania. Jeżeli lekarz nie zaleci konkretnej twardości można wybrać średnią twardość poduszki (najbardziej uniwersalna).

Poduszka ortopedyczna Hälsa B8 doskonale sprawdza się zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Każdy kto nie uznaje profilowań w poduszkach ortopedycznych i oczekuje najwyższej jakości podczas snu powinien wybrać właśnie ten skandynawski model.

Poduszka ortopedyczna Hälsa B8 zapewnia wygodę podczas snu, przynosi ulgę w stanach napięcia więzadeł mięśni zespołu barkowo-szyjnego, bólu głowy, zesztywnieniu ramion i szyi. Doskonała do rehabilitacji, leczenia i rekonstrukcji odcinka szyjnego kręgosłupa.

Zastrzega się odchylenia kolorystyczne produktów wynikające z różnic odwzorowywania kolorów przez monitory.

Właściwości poduszki B8:

  •  3 stopnie twardości
  •  łukowaty kształt (idealna do spania zarówno na boku jak i na plecach)
  •  skandynawski klasyczny kształt
  •   uniwersalna
  •   najwyższa jakość pianki Viscoelastic Memory Foam
  •  wolna od freonu i bezwonna
  •  3 lata gwarancji

Poduszka zaprojektowana przy udziale lekarzy. Pozytywnie zaopiniowana przez SPECJALISTYCZNE CENTRUM LECZENIA SCHORZEŃ I KRĘGOSŁUPA W KROJANTACH oraz przez CENTRUM REHABILITACJI STOCER w Konstancinie- Jeziorna.