Podkładka gryczana pod nadgarstek do klawiatury Valde G02

Idealna podkładka dla osób pracujących przy komputerze

Podkładka gryczana pod nadgarstek stanowi bardzo dobre wsparcie dla osób, które spędzają czas przed komputerem. Łagodnie odciąża mięśnie oraz nie powoduje napięć. Zapobiega drętwieniu dłoni, eliminuje ucisk na mięśnie zginaczowe palców. Dzięki odpowiedniej wysokości i przemieszczającej się łusce gryki, praca nie powoduje ucisku na mięsień łokciowy, co w dużej mierze rozwiązuje problemy bóli łokcia i nadgarstka. Bardzo często podczas długotrwałej pracy podczas pisania na klawiaturze poważnie uciskane są mięśnie dłoniowe, zginaczowe, łokciowe przednie jak i mięśnie prostownika kciuka.  Dzięki podkładce Valde z łuski gryki wyrównywana jest nie ingerująco wysokość i przestrzeń pomiędzy klawiaturą a biurkiem. Ręka jest podparta dzięki czemu nie dochodzi do napięć nadgarstka.

Łuska gryki posiada wiele właściwości! Działa kojąco na stany zapalne, nie gromadzi roztoczy, można ją schłodzić – wówczas działa kojąco na stany zapalne wymagające chłodzenia, rozluźnia mięśnie, chłonie wilgoć (działanie antypotowe – idealne w lato), posiada właściwości termo-dopasowywujące się do pory roku i pomieszczenia. Łuska gryki neutralizuje również szkodliwe promieniowanie.

Zalety wynikające ze stosowania podkładki gryczanej Valde są bardzo duże. Łuska gryki to samo zdrowie. Produkt jest antyalergiczny. Wspiera nadgarstek poprzez podparcie dzięki czemu praca przy komputerze może być bezbolesna  i bezpieczna dla naszego zdrowia.

Podkładka gryczana Valde G02 dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Pełna gama kolorystyczna dostępna jest w poszewce welurowej lub w lnianej z bawełną w kolorze kremowym.

 

Wymiary podkładki: 46cm x 11cm x 2cm

Zastrzega się odchylenia kolorystyczne produktów wynikające z różnic odwzorowywania kolorów przez monitory.

Instrukcja użycia:

Podkładkę należy położyć równo na stole/ biurku przysuwając ją do końca stołu/biurka. Rozprowadzić łuskę gryki równomiernie wzdłuż poszewki tak aby była równa z klawiaturą. Podkładkę można również formować wedle wygody.

Aby zniwelować stany napięcia podczas pisania na klawiaturze należy podkładkę przysunąć do samej klawiatury, a podkładkę do końca stołu tak jak ilustruje to zdjęcie. 

Gwarancja: Producent udziela 6 miesięcy gwarancji na produkt wynikających ze 100% naturalnego wypełnienia. Gwarancja od czasu odpakowania produktu. 

Higienizacja: Poduszkę należy raz na miesiąc umieścić w zamrażalniku na 10 minut aby pozbyć się ewentualnych drobnoustrojów – wydłuża to żywotność łuski gryki. Podkładki nie wolno prać! Nie należy jej podgrzewać w mikrofalówce! Nie wolno jej również wsadzać do suszarki bębnowej.