Nakładki na materac Valde®

NAKŁADKA NA MATERAC ZDECYDOWANIE PODNIESIE JAKOŚĆ SNU

Praktyczna i lekka nakładka na materac poprawia jakość snu, odciążając mięśnie kręgosłupa.

Nakładki na materac to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto nie zamierza zmieniać swojego materaca lub kanapy.

Nakładka Valde wykonana jest z 5-cio, 10-cio lub 15-to centymetrowej warstwy najwyższej jakości pianki Memory VMF. Jest trwała i stanowi doskonałe wsparcie dla kręgosłupa podczas snu.

Nałożenie nakładki na inny materac lub kanapę pozwala na relaksujący i zdrowy sen. Nakładka Valde niweluje nierówności, związane z materacem na którym śpimy, i dostosowuje się do kształtu naszego ciała, nie powodując ucisków.

Pianka reaguje na ciepło, dlatego też w miejscach chorobowych i obolałych naszego ciała staje się miękka i nie uciska.

Nakładkę Valde 5 cm Memory można zabrać wszędzie ze sobą. Łatwo się ją pakuje, można ją zwinąć lub złożyć na kilka części. Po rozłożeniu – pianka powróci do swojego kształtu (w takim przypadku należy chwilę odczekać, czas powrotu pianki uzależniony jest od czasu, w jakim była złożona).

Spanie na nakładce Valde jest całkowicie bezpieczne! Nakładka odczuwalnie poprawia jakość snu. Jeżeli posiadamy dopiero co zakupiony materac, sofę czy kanapę, a odczuwamy bóle kręgosłupa – najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest zakup nakładki Valde. Jest to praktyczny i mądry wybór na wiele lat.

Wszystkie nasze produkty są tworzone w Polsce z materiałów najwyższej jakości. Są bezwonne, nie zawierają freonu! Posiadają certyfikaty: CE, „Przyjazny dla Człowieka”, Znak jakości ”Q”. Są pozytywnie zaopiniowane przez Ośrodek Rehabilitacji „STOCER” z Konstancina oraz przez Ośrodek Rehabilitacji w „Krojantach”.

 

src="https://www.valde.pl/wp-content/uploads/2016/03/nakladka.jpg" align_tablet="center" align_last_edited="on|desktop" _builder_version="3.23"][/et_pb_image]

Właściwości nakładek na materac Valde!

  • Łatwa i praktyczna w obsłudze
  • Można ją zabrać ze sobą na wyjazd
  • Niweluje nierówności innego materaca czy sofy
  • Znacząco zmienia komfort snu na lepsze
  • 3 rodzaje wysokości (5 / 10 / 15 cm)
  • Dostępne szerokości: 80-200 cm
  • Wspomaga regenerację mięśni podczas snu
  • Odciąża mięśnie kręgosłupa

ikonka  Info  Wyrób medyczny kl. I zgodny z wymogami Dyrektywy Rady 93/42/EEC. Przebadany przez Instytut Włókiennictwa – spełnia normy ISO/IEC 17025:2005; posiada Certyfikat Laboratorium Badań Chemicznych i Analiz Instrumentalnych – BCH.