Nakładki na Materace

//Nakładki na Materace
Nakładki na Materace2018-10-29T08:04:22+00:00

Nakładki na materac

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Praktyczna i lekka nakładka na materac poprawia jakość snu, odciążając mięśnie kręgosłupa.

Nakładki na materac to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto nie zamierza zmieniać swojego materaca lub kanapy.

Nakładka Valde wykonana jest z 5-cio, 10-cio lub 15-to centymetrowej warstwy najwyższej jakości pianki Memory VMF. Jest trwała i stanowi doskonałe wsparcie dla kręgosłupa podczas snu.

Nałożenie nakładki na inny materac lub kanapę pozwala na relaksujący i zdrowy sen. Nakładka Valde niweluje nierówności, związane z materacem na którym śpimy, i dostosowuje się do kształtu naszego ciała, nie powodując ucisków.

Pianka reaguje na ciepło, dlatego też w miejscach chorobowych i obolałych naszego ciała staje się miękka i nie uciska.

Nakładkę Valde 5 cm Memory można zabrać wszędzie ze sobą. Łatwo się ją pakuje, można ją zwinąć lub złożyć na kilka części. Po rozłożeniu – pianka powróci do swojego kształtu (w takim przypadku należy chwilę odczekać, czas powrotu pianki uzależniony jest od czasu, w jakim była złożona).

Spanie na nakładce Valde jest całkowicie bezpieczne! Nakładka odczuwalnie poprawia jakość snu. Jeżeli posiadamy dopiero co zakupiony materac, sofę czy kanapę, a odczuwamy bóle kręgosłupa – najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest zakup nakładki Valde. Jest to praktyczny i mądry wybór na wiele lat.

Wszystkie nasze produkty są tworzone w Polsce z materiałów najwyższej jakości. Są bezwonne, nie zawierają freonu! Posiadają certyfikaty: CE, „Przyjazny dla Człowieka”, Znak jakości ”Q”. Są pozytywnie zaopiniowane przez Ośrodek Rehabilitacji „STOCER” z Konstancina oraz przez Ośrodek Rehabilitacji w „Krojantach”.

ikonka InfoWyrób medyczny kl. I zgodny z wymogami Dyrektywy Rady 93/42/EEC. Przebadany przez Instytut Włókiennictwa – spełnia normy ISO/IEC 17025:2005; posiada Certyfikat Laboratorium Badań Chemicznych i Analiz Instrumentalnych – BCH.
nakładka na materac ortopedyczny

[fb_button]

zielony ptaszek Łatwa i praktyczna w obsłudze
zielony ptaszek Można ją zabrać ze sobą na wyjazd
zielony ptaszek Niweluje nierówności innego materaca czy sofy
zielony ptaszek Znacząco zmienia komfort snu na lepsze
zielony ptaszek 3 rodzaje wysokości (5 / 10 / 15 cm)
zielony ptaszek Dostępne szerokości: 80-200 cm
zielony ptaszek Wspomaga regenerację mięśni podczas snu
zielony ptaszek Odciąża mięśnie kręgosłupa

nakładka ortopedyczne na materac
Certyfikat CE
Translate »