Materace piankowe Valde®

MATERAC PIANKOWY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Dwustronny materac piankowy typu „Lato-Zima” doskonale reguluje ciepłotę ciała podczas snu.

Materace piankowe Valde to innowacyjność, szczególnie w jakości i zastosowaniu. Są to materace wykonane w trzech wysokościach: 10 cm, 15 cm oraz 20 cm.

Materace Valde o wysokości od 10-20 cm to materace piankowe wykonane z najwyższej jakości pianki VMF oraz VNF. Połączenie tych dwóch pianek daje idealny materac dwustronny. Materace te nazywane są „Lato-Zima”. Jedna strona materaca („Zima”) wykonana jest z najlepszego rodzaju pianki Memory, która dostosowuje się do kształtu ciała, a druga („Lato”) z pianki sprężystej o średnim lub twardym stopniu twardości (dobrana według potrzeb klienta). Materace „Lato-Zima” dostępne są w miękkiej, średniej lub twardej twardości pianki VMF z pamięcią kształtu.

W zależności od preferencji i wymagań można dobrać materac najbardziej zbliżony do własnych potrzeb. Materac dwustronny stanowi doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce spać zdrowo! Niweluje bóle kręgosłupa, wspomaga rozluźnienie mięśni przykręgosłupowych.

Na takim materacu można spać zupełnie na płasko ponieważ jego powierzchnia całkowicie dostosowuje się do kształtu ciała oraz wagi. Ponieważ, pianka Viscoelastic Memory jest pianką reagującą na ciepłotę ciała (strona „Zima”) zaleca się spanie na stronie „Lato”.

Strona „Lato” wykonana jest ze sprężystej pianki, która nie kumuluje ciepła, dzięki czemu przy wysokich temperaturach ciało nie poci się, a co za tym idzie, lepiej i spokojniej śpimy. Kiedy temperatura powietrza spada poniżej 20ºC materac możemy odwrócić na stronę Memory czyli na stronę „Zima”, wówczas śpimy na materacu, który układa się do naszego ciała (zalecane spanie na stronie Memory lub Normal, według własnych potrzeb).

Efekt odczuwany podczas snu na materacu Valde „Lato-Zima” pozwala na spokojny i w pełni regenerujący sen. Materace te dostępne są w każdej szerokości oraz w trzech stopniach twardości (miękkiej / średniej / twardej). Zakup materaca Valde „Lato – Zima” to trafny i przemyślany wybór na lata.

Właściwości materacy piankowych Valde!

  • Możliwość regulacji ciepła materaca poprzez zmianę jego strony („Lato-Zima”)
  • Możliwość wyboru materaca w każdym rozmiarze
  • Materac układa się do kształtu ciała
  • 3 stopnie twardości i 3 rodzaje wysokości (10 / 15 / 20 cm)
  • Zalecany od pierwszego dnia życia bardzo wytrzymały
  • Poprawia jakość życia poprzez zdrowy sen

ikonka  Info  Wszystkie nasze produkty są tworzone w Polsce z materiałów najwyższej jakości. Są bezwonne, nie zawierają freonu! Posiadają certyfikaty: CE, „Przyjazny dla Człowieka”, Znak jakości ”Q”. Są pozytywnie zaopiniowane przez Ośrodek Rehabilitacji „STOCER” z Konstancina oraz przez Ośrodek Rehabilitacji w „Krojantach”.