Materac piankowy dla dzieci Valde®

ZADBAJ O ZDROWY KRĘGOSŁUP SWOJEGO DZIECKA

Materace dla dzieci wspomagają prawidłowy rozwój kręgosłupa już od pierwszych dni życia.

Zdrowy sen dziecka to marzenie wszystkich rodziców.

Każdy z nas chciałby zadbać o zdrowie dziecka od pierwszych dni jego życia. Dlatego stworzyliśmy materace dwustronne Valde, które służą dzieciom już od pierwszego dnia życia aż do ukończenia 8 roku.

Po ósmym roku życia w ofercie posiadamy kolejne materace dla dzieci. Materac dwustronny Valde dla dziecka to doskonałe rozwiązanie. Materac ten złożony jest z dwóch stron: strona Viscoelastic Memory i strona Viscoelastic Normal.

Od narodzin do roku czasu dziecko śpi na stronie „Normal”. Po tym czasie możemy przewrócić materac na drugą stronę „Memory”.

Dzięki spaniu na stronie „Memory” dziecko śpi spokojniej. Wielu rodziców oraz lekarzy zauważyło, iż spanie na materacu Valde wspomaga jego prawidłowy rozwój kręgosłupa.

Dzieci, które spały na naszych materacach, mają prawidłowo rozwijający się kręgosłup oraz wykazują większą zdolność ruchową. Dziecięce materace dwustronne Valde pozwalają na regenerujący sen dziecka. Odciążają i relaksują mięśnie kręgosłupa

Właściwości materacy dziecięcych Valde!

  • możliwość zamiany stron materaca
  • zalecany od pierwszego dnia życia (strona „Normal”)
  • stabilizuje i uspakaja dziecko podczas snu (strona „Memory”)
  • wspomaga prawidłowy rozwój kręgosłupa dziecka od pierwszych dni życia
  • dzieci śpiące na materacach Valde wykazują większą zdolność oraz swobodę ruchową

ikonka  Info  Wszystkie nasze produkty są tworzone w Polsce z materiałów najwyższej jakości. Są bezwonne, nie zawierają freonu! Posiadają certyfikaty: CE, „Przyjazny dla Człowieka”, Znak jakości ”Q”. Są pozytywnie zaopiniowane przez Ośrodek Rehabilitacji „STOCER” z Konstancina oraz przez Ośrodek Rehabilitacji w „Krojantach”.