Maseczki ochronne Valde®

Maseczki bawełniane, kieszeniowe, dwuwarstwowe.

Maseczka 3 warstwowa z filtrem z fizeliny wielokrotnego użytku

Maseczki bawełniane 3 warstwowe z filtrem z fizeliny kieszonkowe wielokrotnego użytku

Maseczka SILVER ERGO ze srebrem

Maseczka bawełniana Valde

Maseczki bawełniane Valde wykonane są z trzech warstw. Materiał 100% bawełny oparty na certyfikacie producenta materiału. Maska ta nie jest produktem medycznym, nie posiada atestów przywołanych w informacjach Ministerstwa Zdrowia dotyczących produktów wykorzystywanych podczas zwalczania COVID-19 (w tym CE, Kat.2 EN14683). Nie ma informacji, iż maseczka wykonana z bawełny chroni przed zakażeniem wirusem covid-19 jednak może zmniejszyć ryzyko jego zrażeniem, chroniąc osobę przeziębioną, potencjalnie chorą jak również zminimalizować zarażenie osoby zdrowej. Według danych ze Świata, maskę warto nosić i tym samym minimalizować ryzyko. Ponieważ maska wykonana jest z bawełny 100% należy ją prać w 60˚C oraz przeprasować w celu likwidacji drobnoustrojów mogących zatrzymać się lub utrzymywać na materiale. Maska posiada wszytą trzecią warstwę z fizeliny. Fizelina jest warstwą filtrującą.

W ofercie posiadamy maseczki bawełniane 3 warstwowe:

– 100% bawełny 3 warstwy z fizeliną uniwersalne 21 x 9 cm

– 100% bawełny dwuwarstwowe „kids”  17 × 9cm zalecane dla dzieci w wieku od 3 roku do 17 lat

Podane wymiary są wymiarami masek przed rozłożeniem.

Maseczki 3 warstwowe z filtrem

Maseczki 3-warstwowe Valde uszyte są z 2- warstw materiały 100% bawełny oraz dodatkowo wszyta została trzecia warstwa filtrująca z fizeliny.

Higiena maseczki:

Według najnowszych rekomendacji lekarzy zaleca się aby maseczkę prać przez 10 minut w pralce w temperaturze 60˚C oraz przeprasować żelazkiem zaraz po powrocie do domu. Według lekarzy wypowiadających się na temat noszenia maseczek wykonanych z bawełny zwykły program prania z zalecaną temperaturą wystarcza by zniszczyć wirusa. Zaleca się również, aby na miarę możliwości często zmieniać maseczki.

Maseczki 3 warstwowe z filtrem z fizeliny bawełniane, które Państwu oferujemy szyte są podwójnie ponieważ dwie warstwy dają lepszą ochronę niż jedna. Posiadają 3 zakładki po to aby wygodniej nosić je na twarzy i móc swobodnie zakryć również nos. Mocowane są na gumy.

Wszystkie maski szyte są przez nas, nie zlecamy szycia firmom zewnętrznym. Zapewniamy Państwa, iż zachowane są wszelkie środki ostrożności. Nasze Panie wykonują pracę zarówno w rękawiczkach jak i maseczkach alby zapewnić jak największą sterylność ich wykonania.

Zapewniamy również, iż wszystkie osoby pracujące w Firmie Valde są zdrowe.

Dostępne są w różnych wzorach i kolorach. Ze względu na dużą ilość zamówień dane kolory czy wzory zmieniają się, a my staramy się informować o zmianach. Będziemy wdzięczni za wyrozumiałość w tej kwestii.

Pobierz instrukcję i zobacz jak zakładać oraz stosować maseczkę bawełnianą Valde.

Instrukcja użytkowania maseczek uniwersalnych

 

Instrukcja użytkowania maseczek SILVER ERGO