Poduszki Valde są pozytywnie zaopiniowane przez STOCER oraz klinikę rehabilitacji w Krojantach

 

 

Do spania

Dla matki i dziecka

Pod plecy

Do siedzenia

Dla nóg

Profilaktyka pooperacyjna

Poduszka ortopedyczna poduszki ortopedyczne

Poduszki ortopedyczne

Poduszki ortopedyczne produkowane przez naszą firmę to produkty najwyższej jakości. Od początku istnienia firmy stawiamy właśnie na jakość. W naszej ofercie znajdziecie Państwo poduszki ortopedyczne dopasowane do wymagań każdego klienta.

Wśród tych pozycji na pewno każdy z Państwa znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, co pozwoli poprawić jakość snu i komfort codziennego życia, umili je i sprawi, że czas poświęcony na wypoczynek, sen, relaks i pracę będzie jeszcze bardziej efektywny i przyjemny.

Dbaj o swoje zdrowie w każdej chwili swojego życia.

Oznakowanie poduszek

Poduszki ortopedyczne Valde charakteryzują się najwyższą jakością. Potwierdzeniem jakości naszych poduszek są przyznane certyfikaty:

  • Znak jakości Q.
  • IW spełniająca normy ISO/IEC 17025:2005
  • “Bezpieczny dla człowieka”
  • “Bezpieczne dla Dziecka”
  • Wyrób Medyczny klasy I zgodny z Dyrektywą Rady (93/42/EEC)
  • CE

Poduszki wykonane z pianki VALDE

Pianka poliuteranowa Valde została opracowana i doskonalona latami przez naszych wyspecjalizowanych chemików. Pianka lepko-sprężysta Valde występuje w dwóch wersjach: VMF to system Valde Memory Foam oraz VNF Valde Normal Foam.

Czym jest poduszka ortopedyczna?

Poduszka ortopedyczna ze względu na swoją budowę i skład z jakiego jest zbudowana sprawia, że podczas snu kręgosłup układa się w prawidłowy sposób. Dzięki temu stosowanie poduszki ortopedycznej wspomaga rehabilitację, ale także zapobiega wielu schorzeniom kręgosłupa.